جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تکذیب حذف و تنزل جایگاه دفتر پرستاری در وزارت بهداشت/ عنوان کارشناسان پرستاری در دانشگاه ها به مدیرا

  در گفتگو با مهر عنوان شد:
  تکذیب حذف و تنزل جایگاه دفتر پرستاری در وزارت بهداشت/ عنوان کارشناسان پرستاری در دانشگاه ها به مدیران پرستاری تغییر می کند
  مدیرکل دفتر پرستاری وزارت بهداشت و درمان، تنزل و حذف دفتر پرستاری در وزارت بهداشت و درمان را تکذیب کرد.

  اعظم گیوری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود : عنوان شده که بر اساس تغییرات در چارت تشکیلاتی در وزارت بهداشت و درمان، دفتر پرستاری دراین وزارتخانه حذف شده است در صورتی که هیچ تغییری در این مورد ایجاد نشده و دفتر پرستاری به قوت خود باقی مانده و با همان چارت قبلی فعالیت دارد.

  وی اظهار داشت : برخی از دفاتر بر اساس چارت تشکیلاتی جدید حذف شده اما این مسئله در مورد دفتر پرستاری نبوده است و این دفتر همچنان زیر نظر مستقیم معاونت سلامت وزارت بهداشت و درمان فعالیت خواهد کرد.

  مدیرکل دفتر پرستاری وزارت بهداشت و درمان گفت : در مورد تغییرات احتمالی در وزارت بهداشت و درمان در خصوص دفتر پرستاری گفت : قرار نیست تغییری در زمینه تغییر جایگاه دفتر پرستاری در وزارت بهداشت و درمان ایجاد شود.

  وی تصریح کرد : دفتر پرستاری و معاونت سلامت وزارت بهداشت و درمان خواستار قرار گرفتن دفاتر پرستاری در دانشگاه های علوم پزشکی کشور با عنوان مدیران دفتر پرستاری تحت پوشش مستقیم معاونت درمان این دانشگاه ها هستند تا از مزایای مدیریت نیز برخودار شوند.

  گیوری ادامه داد : هم اکنون دفاتر پرستاری در دانشگاه ها تحت عنوان کارشناسان پرستاری هستند اما در واقع فعالیت مربوط به جایگاه مدیریت را انجام می دهند در صورتی که از مزایای آن برخوردار نیستند بنابراین دفتر پرستاری و معاونت سلامت وزارت بهداشت نسبت به توسعه جایگاه این دفاتر در دانشگاه ها اصرار دارد.

  وی با تاکید بر اینکه مهمترین رکن اعضای تیم سلامت را پرستاران تشکیل می دهند، گفت : در صورت موافقت معاونت توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت و نیز سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با در نظر گرفتن بودجه لازم این دفاتر پرستاری از عنوان کارشناسی در دانشگاه های علوم پزشکی کشور به مدیران پرستاری تغییر خواهد کرد


  این مطلب تا کنون 28 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 1 دي 1385
  منبع
  برچسب ها : پرستاری ,دفتر ,وزارت ,بهداشت ,درمان ,دانشگاه ,دفتر پرستاری ,وزارت بهداشت ,دفاتر پرستاری ,سلامت وزارت ,معاونت سلامت ,معاونت سلامت وزارت ,عنوان ک ,
  تکذیب حذف و تنزل جایگاه دفتر پرستاری در وزارت بهداشت/ عنوان کارشناسان پرستاری در دانشگاه ها به مدیرا

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر